Sıfır Atık Projesi’nde İnegöl 3’üncü Oldu

Yıldırımlı Çocuklara Hijyen Eğitimi

HES Kodu Uygulaması Başladı

Valilik Açıkladı: Ertelendi

Güzel Güzel Alanlar Oluşturacağız

Yıldırımlı Çocuklar Sağlıklı Gülümsüyor

  • Cumartesi 31 ° / 19 ° Güneşli
  • Pazar 35 ° / 21 ° Güneşli
  • Pazartesi 29 ° / 16 ° Güneşli

Başkan Taban'dan Parkenin Prenslerine Ziyaret

Ayrıntılar>>>

İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Alper Taban, Pazar günü Ziraat Bankkart takımını ağırlayacak olan Belediyespor erkek voleybol takımını antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi.

Axa Sigorta Efeler Liginde yeni sezon başlıyor. Temsilcimiz İnegöl Belediyespor erkek voleybol takımı, sezonun ilk mücadelesinde Pazar günü Ziraat Bankkart takımını ağırlayacak. Zorlu karşılaşma öncesi İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Alper Taban voleybol takımını antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi.

İnegöl Spor Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren turuncu lacivertli takımı ziyaret eden Başkan Taban, şunları söyledi: “Ekibime güveniyorum. Arka planda da mutfakta da çok güzel bir ekip var çok güzel bir kadro var. Sizlerden tüm müsabakalarda o mücadele ruhunu görmek istiyorum arkadaşlar. Ben başarılı olacağımıza cani gönülden inanıyorum. Yönetimiyle, teknik kadrosuyla, oyuncusuyla, tribünleriyle inşallah güzel bir ekip olacağız. Ben hepinize başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Hepinizin yanınızdayız. Bunu unutmayın lütfen. Azmederek inşallah ne kadar neyi başardığımızı hep birlikte görmüş olacağız. Sizlere güvendiğimi bir kere daha ifade ediyorum. Yeni sezonumuz hayırlı olsun.”