SAĞLIK 30.10.2017 12:06:34 0

Farkında mısınız?

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Küresel Girişimci Engelliler Derneğinin ‘Farkı Ben Tasarlarım’ sloganıyla yola çıktığı projenin tanıtımının yapıldığı kahvaltı programında, Bursa’da yaşayan engelli vatandaşlarla bir araya geldi.
 
‘Böylesine güzel bakan, mücadele azmini gözlerinden htiğiniz insanlarla haftaya ve güne başlamak benim için büyük şans.’ Diyerek sözlerine başlayan Vali Küçük: “ Ben sözlerimin başında Küresel Girişimci Engelliler Derneğimize çok teşekkür ediyorum. Çünkü vermiş oldukları bu mücadele icraat gerektiriyor. Yapmış olunan çalışmaların çok güzel bir şekilde topluma aktarılması gerekiyor ki farkındalık oluşsun. Derneğimiz öncülüğünde ki proje ile 8 ay sürecek bir grafik ve web tasarım kursu neticesinde bu arkadaşlarımız yeni bir başlangıca adım atacaklar. Bizlerde inşallah bu kurs bitimi arkadaşlarımızın işlerine yerleşmelerine yardımcı olacağız.” dedi.
 
20 engelli bireyin, 8 aylık kurs sürecinde ‘Grafik Desen Çizme’ ve ‘ Web Tasarımı’ konusunda yaklaşık 400 saat ders alması planlanan projeye talep oldukça fazla…
 
Programa katılanlarla günün anısına toplu fotoğraf çektiren Vali Küçük, engelli bireylerle birebir ilgilenerek, sorun ve taleplerini not aldı. 

Temizlik Harekatı

İhracat Üssü Bursa ABD Pazarını Hedefliyor

Engellileri Birlikte Aşmak İçin Biz Hep Onlarlayız

Kişisel Gelişim Eğitimi

Yatırımlar Hız Kesmiyor

BTSO, Güçlü İletişim Platformlarıyla İş Dünyasının Yanında

  • Cumartesi 17 ° / 10 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 18 ° / 8 ° Güneşli
  • Pazartesi 18 ° / 6 ° Fırtına