Başkan Dündar’dan İlk Gün Ziyareti

Ücretsiz Maske Dağıtımları 8 Noktadan Devam Edecek

Nilüfer’den Asfalt Atağı

Evden Tahsilat Hizmetinin Kapsamı Genişletildi

Mudanya'da Bebekler Şanslı Doğuyor

Osmangazi Haşerelere Karşı İlaçlandı

  • Pazartesi 23 ° / 13 ° Sağanak
  • Salı 21 ° / 12 ° Fırtına
  • Çarşamba 21 ° / 12 ° Fırtına

GENELDE VE YERELDE İKTİDAR OLMAK İSTİYORUZ

MHP ESKİ İLÇE BAŞKANI MÜFİT BESLER VE SİYASİ ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE ŞENOL DÜĞÜN SALONUNDA GERÇEKLEŞEN BASIN TOPLANTISINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA İSTİFA ETTİKLERİNİ VE GEREKÇELERİNİ AÇIKLADI. 

BU AKŞAM BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYIP YANIMIZDA OLAN SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE VE BİRLİKTE BU GÜNE KADAR YOL ARKADAŞLIĞI YAPTIĞIMIZ TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BİZLERİN SESİNİ İNEGÖL’E VE TÜRKİYE’YE DUYURACAK OLAN SİZ DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIMIZADA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ.
HEPİNİZİN BİLDİÄžİ GİBİ 20 AYDIR DEVAM EDEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL MERKEZİ; PARTİ İÇİ FARKLI DÜŞÜNEN BİZLERE YÖNELİK CİDDİ ANLAMDA BASKI,İHRAÇ VE DİSİPLİN SÜRECİNİ İŞLETTİ.

UZUN YILLAR İNANARAK HİZMET ETTİĞİMİZ BİR DAVADA FARKLI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İÇİN HAK ETMEDİĞİMİZ SÖZLERE VE UYGULAMALARA MARUZ KALDIK.BU AHDE VEFASIZLIK DEĞİLMİDİR?

RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ’E NE İHANET ETTİK,NEDE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE ZARAR VERDİK.ÇÜNKÜ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BİZLERİN UZUN YILLAR İÇİNDE BULUNDUĞU BİR SİYASİ HAREKETTİR.DÜN OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRADA MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN KURUMSAL KİMLİĞİNE,GENEL BAŞKANINA VE YÖNETİCİLERİNE HAKARETİ DOĞRU BULMAYIP DİK DURUŞUMUZ DEVAM EDECEKTİR.İSTİFA EDEN BİZLERDE,SAYGI GÖSTERDİĞİMİZ İÇİN SAYGI GÖRMEYİ,HAKARET ETMEDİĞİMİZ İÇİN HAKARET EDİLMEMESİNİ BEKLİYORUZ.
BU GÜNE KADAR YAŞADIKLARIMIZDAN;BİZLERİN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDE SİYASET YAPMA İMKANI KISATLANDIĞINDAN VE AYRIK OTU OLARAK GÖRÜLDÜĞÜMÜZDEN ZORDA OLSA HAYIRLI BİR KARAR VEREREK PARTİ-MİZDEN İSTİFA ETMİŞ BULUNUYORUZ.

DÜN DÜNDE KALDI CANCAĞIZIM ARTIK YENİ BİR ŞEY SÖYLEMEK LAZIM;
TÜRK MİLLETİNİN ZORUNLARININ YEGANE ÖNCELİKLİ ÇÖZÜM NOKTASI SİYASET KURUMLARIDIR.TOPLUMSAL MESELELERİMİZİN ÇÖZÜMÜ İÇİN BİR ZEMİN OLARAK GÖRÜLEN SİYASET ARENASINDA,YAŞANAN TIKANIKLIK VE BUNA BAĞLI OLARAK ORTAYA ÇIKAN ARAYIŞ,ARTIK HER KESİMİN BİLDİÄžİ BİR GERÇEKTİR.

KISIRLAŞAN ALTERNATİFSİZLEŞEN SİYASET TABLOSUNDA,TÜRK MİLLETİ TEK ADAMLIĞA MAHKUM EDİLMEK-TEDİR.TÜRKİYE’NİN SİYASİ GÖRÜNTÜSÜNDE DEMOKRASİ,HÜRRİYET,EŞİTLİK,ADALET,HAKKANİYET VE LİYAKAT YERİNE HANEDANLIK VE SARAY MERKEZLİ BİR TEK TİP ANLAYIŞININ HAKİM OLDUĞU GERÇEKTİR. MİLLETİMİZİN BEKLENTİSİ OLARAK ORTAYA ÇIKAN MERAL AKŞENER’İN BAŞKANLIĞIN-DAKİ DEĞİŞİM HAREKETİ BU ADALETSİZ GİDİŞATTAN MEMNUN OLMAYAN HEPİMİZİN YENİ BİR UMUDU VE YENİ BİR GÜN DOĞUMU HALİNE GELMİŞTİR.

ARKADAŞLARIMIZ VE BEN BUNDAN SONRA MERAL AKŞENER’İN KURACAĞI PARTİDE GENELDE VE YERELDE İKTİDAR OLMA MÜCADELESİ VERECEĞİZ.

MEMLEKET ADINA DERDİ OLAN, MEMLEKET SEVDASIYLA YANIP KAVRULAN, ALDITILMALARA TAHAMMÜLÜ KALMAYAN, HUKUKSUZLUKTAN BUNALIP ADALETE HASRET KALAN, AYRIŞTIRILMAKTAN BIKIP,BARIŞ VE HUZUR İÇİNDE YAŞAMA UMUDUNU TAŞIYAN, KÜLFETİN EŞİT DAĞILMASINDAN YANA OLAN, ÇAĞDAŞ VE DEMOKRATİK BİR TÜRKİYE’DEN YANA TAVIR KOYAN, YILDIZLI BAYRAĞIMIZIN ALTINDA ONURLU YAŞAMAK İSTEYENLERİ YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

PARTİMİZ BİR MERKEZ PARTİSİDİR HER SİYASİ,SOSYAL VE ETNİK KÖKENE SAHİP BAYAN,ERKEK VE GENÇLERİMİZİ BİZLERLE BİRLİKTE YOL ARKADAŞLIĞINA DAVET EDİYORUZ.DEDİ.